معرفی شرکت

معرفی شرکت مهندسی هرمس صنعت

مشخصات کلی وعمومی شرکت

نام شرکت : شرکت مهندسی هرمس صنعت

نام تجاری اختصاری شرکت : مهندسین مشاور HSP

نشان تجاری ثبت شده شرکت :

نوع شرکت : سهامی خاص شماره ثبت :  43789 مهندسی هرمس صنعت

دارای تأییدیه از حراست استانداری اصفهان

دارای پروانه فنی مهندسی از وزارت صنعت معدن تجارت در زمینه مشاوره و پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت به شماره 137435404335/98226

دارای پروانه تحقیق و توسعه از وزارت صنعت معدن تجارت به شماره 99805/104

دارای تایید صلاحیت در زمینه نظام های مدیریت کیفیت ازسازمان صنعت ، معدن وتجارت

معرفی شرکت

شرکت مهندسی هرمس با هدف کمک به ارتقای کیفیت ، بهره وری ، تعالی و توسعه مدیریت در کشور و همچنین ترویج رویکردهای سیستمی به کیفیت ، محیط زیست ، ایمنی، بهداشت ، انرژی و اشاعه استانداردهای ملی و بین المللی مرتبط ، در راستای اهداف ارزشمند موسسان خود در سال 1386 با سرمایه ای از تخصص و تجربه پا به عرصه وجود نهاده است .

این شرکت با اتکا برتجارب و دانش فنی و مدیریتی ارزشمند مدیران و کارشناسان همکار که همگی دارای سوابق حداقل 5 ساله مرتبط با موضوعات آموزشی ، پژوهشی و اجرایی در زمینه های مرتبط نیزسوابق قابل استناد ممیزی در زمینه های مزبور می باشند ، از پشتوانه علمی گسترده و توانمندی های لازم جهت ارتقای سطح فرهنگ و توان علمی ،فنی و مدیریتی و   راهبردی سازمان ها  برخوردار بوده و در این راستا تلاش می نماید تا با اتکا به خداوند متعال و توجه ویژه به مفهوم خدمات مشاوره مدیریت بعنوان یک خدمت مفید ، شریک دانایی برای مشتری خود در زمینه مسائل و رفع چالش های مدیریت باشد .

شایان ذکر است که تیم مدیریتی و کارشناسی شرکت مهندسی هرمس ، سابقه ای درخشان و قابل ارائه از همکاری با مراجع دارای صلاحیت در طول سالیان گذشته داشته اند . نمایندگی های شرکت مهندسی هرمس عبارتند از :

1- مجمع عالی نخبگان ایران

2- مرجع صدور بین المللی BRS ایالات متحده

3- مرجع صدور بین المللی ITC اروپا

4- مرجع صدور حلال استرالیا

5- مرکز اعتبار بخشی و ارزیابی مراکز درمانی و بیمارستانی ACI کانادا

6- انجمن توسعه و بهبود کیفیت صنایع ایران

7- انجمن مشاوران مدیریت ایران

8-نمایندگی سانتامونیکای کالیفورنیا

9- نمایندگی انحصاری شرکت صدور گواهینامه IQcert در استان اصفهان

10-مرجع تدوین و تأیید نوآوری در جهان IUI

11-ارائه خدمات مدال شوالیه

بیانیه مأموریت شرکت Mission Statement

ما یک شرکت کاملا خصوصی هستیم که در ایران و در زمینه ارائه خدمات آموزشی و مشاوره مدیریت و سیستم ها و پروژه های تخصصی صنایع به فعالیت می پردازیم .مشتریان خود را از تمامی سازمان های دولتی و خصوصی کشور اعم از تولیدی و خدماتی می دانیم و بعنوان مأموریت خود ، کمک به آنان در جهت حفظ و بهبود فعالیتها ، افزایش سود آوری و بهبود سیستم های کاری از طریق ارائه خدمات تخصصی مشاوره را در سرلوحه فعالیت های خود قرار داده ایم .

شرکت مهندسی هرمس بر پایه اعتماد راسخ به تخصص و شخصیت کارشناسان خود شکل گرفته و این شخصیت در سیستم ارزشی شرکت ما نیز موثر می باشد . لذا در انتخاب همکاران خود نهایت دقت را بکار خواهیم برد بنحویکه عناصر علم ، تجربه و اخلاق حرفه ای ، اصلی ترین معیارهای ما در گسترش و توسعه منابع انسانی شرکت می باشد .

ما در شرکت مهندسی هرمس درستی وراستی ، میل به پیروزی ، اعتماد ، احترام ، توجه به علائق و خواستهای معقول و مشروع افراد ، بدعت و نوآوری ، تمرکز بر نیازهای مشتری ، مهارت های شخصی ، رفتار مناسب ، کیفیت خدمات و رقابت سالم را از اصلی ترین اصول ارزشی حاکم بر جو شرکت می دانیم و در سایه آن ، حصول هرگونه موفقیتی را ناشی از تلاش تک تک ذینفعان سازمان اعم از سهامداران ، کارکنان و مشتریان تلقی خواهیم نمود .

بیانیه چشم انداز شرکت Vision Statement

شرکت مهندسی هرمس می خواهد در بسط و گسترش و بکارگیری دانش مدیریت نوین سرآمد بوده و در راستای بدست آوردن مزیت پیشرو بودن ، خود را ناگزیر به توجه ویژه به نیازهای اظهار شده و حتی اظهار نشده مشتریانش می داند تا بتواند آنان را به شناسایی ، جذب و بهره مندی از منافع بالقوه موجود در دل فرصت های محیط پیرامونش ، یاری نماید . ما بر آنیم تا با یاری حق متعال و تکیه بر شایستگی های محوری خود ، روح مشتری محوری ، شایسه سالاری ، اعتماد متقابل ، احساس مسئولیت ، تفکر و خود مدیریتی را در سازمان خویش بدمیم . بنحویکه قادر باشیم به طریقی شایسته ، به تعهدات خود در قبال تمامی ذینفعان سازمان عمل نماییم . اما در این راه فعالیت های خود را تا آن جا گسترش می دهیم که بتوانیم به نحوی شایسته از عهده تعهدات خود برآئیم.بعنوان یک هدف بنا داریم تا با تجهیز خود به سلاح علم ، دانش ، تجربه .تعهد و در سایه گسترش فعالیت های خود در قالب مشارکت با سایر شرکت ها ، به تنوع بی نظیری از خدمات مشاوره رسیده و بتوانیم اولین گزینه سازمان ها بعنوان طرف مشورت گردیم و با کسب این جایگاه اعتباری ، توان خدمت به جامعه را بیش از پیش بدست آوریم .

موضوع فعالیت Scope Of Activities

خدمات آموزشی و مشاوره ای در زمینه های سیستم های مدیریت ، بهره وری ، کیفیت  و انرژی ، استاندارد محصول ، عارضه یابی ، و نیز ابزارها و متدولوژی های مهندسی صنایع و سیستم های کلان مدیریت .

استراتژی های محوری مهندسین مشاور هرمس

  • افزایش سطح رضایت مشتریان و پرسنل
  • ارتقای نام و اعتبار شرکت در سطح کشور
  • گسترش شبکه ای نیروی انسانی
  • گسترش شبکه ای شعب در مناطق مهم اقتصادی کشور
  • تضمین خدمات ارائه شده به مشتریان
  • ایجاد تنوع در کسب وکار شرکت از طریق تکمیل سبد محصولات ارائه شده به مشتریان
  • تلاش در جهت دستیابی به مفاد سند چشم انداز ایران 1404
    سبد خرید